Nowości

Książki Domu Wydawniczego "Ostoja" » Nowości

Zobacz wszystkie | Strony:
 • Socjalizm, komunizm, anarchizm - Zbigniew Krasnowski

  socjalizm_komunizm_anarchizm.jpg

  Książka jest dalszym ciągiem, uzupełnieniem i wzbogaceniem, szeregiem nowych oświetleń i dokumentów — „Światowej polityki żydowskiej”. Stanowiąc sama przez się całość odrębną — w ramach zakreślonych swoim tytułem — jest równocześnie jak gdyby drugim tomem, na nowych i bogatszych jeszcze materiałach opartym, wymienionej publikacji.

  Cena:33.50
 • Światowa polityka żydowska - Zbigniew Krasnowski

  swiatowa_polityka_zydowska.jpg

  Książka stanowi zbiór dokumentów, którymi sami żydzi świadczą o istocie i metodach światowej polityki żydowskiej. Znajduje się tu około trzystu wyciągów z dzieł, odczytów, przemówień, rozpraw i wynurzeń działaczy żydowskich oraz z doniesień żydowskiej prasy politycznej. A wszystko z dokładnym wskazaniem źródeł i dat.

  Cena:29.50
 • W kwestii żydowskiej - ks. Jan Gnatowski

  w_kwestii_zydowskiej.JPG

  Można i trzeba walczyć z przestępcą, ze szkodnikiem, z gorszycielem, urągającym moralności i wierze, wszystko jedno, czy on chrześcijanin, czy Żyd. Można i trzeba oświecać i wprowadzać na drogę Prawdy błądzącego i bluźniącego tej Prawdzie, znowuż wszystko jedno, czy go w dzieciństwie ochrzczono, czy obrzezano. Walka to — z zasadą, nie — z człowiekiem.

  Cena:16.00
Zobacz wszystkie | Strony: